Par mums

Ir četri iemesli, kuru dēļ Irve jau daudzus gadus ir Latvijas lielākā veļas mazgātava un apģērbu tīrītava –

  • profesionāli meistari
  • izcils serviss
  • augstākā kvalitāte
  • un pieejamas cenas

Klientu vajadzības un ērtības Irvei allaž ir pirmajā vietā – tādēļ attīstīts plašs pieņemšanas punktu tīkls ne tikai Rīgā, bet arī visā Latvijā. Šobrīd darbojas vairāk nekā 30 (!) stacionārie un četri mobilie apģērbu pieņemšanas punkti, kas firmu stabili izvirza par nozares vadošo uzņēmumu.

Tāpat Irve vienmēr seko tehnoloģiju attīstībai. Regulāri tiek iegādātas jaunas iekārtas, kas ļauj gan piedāvāt dabai un cilvēka veselībai draudzīgākus mazgāšanas risinājumus, gan efektivizē uzņēmuma darbu un samazina pakalpojumu izmaksas.

Visas Irvē izmantotās mašīnas, materiāli, mazgāšanas un kopšanas līdzekļi ir starptautiski sertificēti un pilnīgi droši.

Irve piedalās arī globālos procesos un ir aktīvs starptautiskās ķīmiskās tīrīšanas un veļas mazgāšanas asociācijas DLI (Drycleaning&Laundry Institute) biedrs.

Šodien Irve ir jau kas vairāk nekā tikai laba un uzticama veļas mazgātava – uzmanīga klientu vajadzību uzklausīšana un apmierināšana ir attīstījusi Irvi par dažādu ikdienas problēmu atrisinātāju, tādējādi palīdzot cilvēkiem atvieglot ikdienu un atbrīvoties no sīku problēmu radītām negatīvām emocijām. Piemēram, apģērbus Irve ne tikai tīra, bet arī šuj un labo. Tāpat īpašs piedāvājums ir kvalitatīvu un modernu kreklu šūšana pēc pasūtījuma pēc klienta izvēlēta fasona.

Irve padara klientus laimīgus jau kopš 1995. gada – mēs labprāt palīdzēsim arī jums.